Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 lipca 2022    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2022    
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

W całym województwie Zachodniopomorskim strażacy wyjeżdżali dziś ponad 800 razy. Około 40 interwencji odnotowali dziś kołobrzescy strażacy. Mnóstwo pracy mieli strażacy ochotnicy z naszego rejonu jak i strażacy zawodowi z Kołobrzegu. Padały całe drzewa na drogi, gałęzie, uszkodzona została też jedna linia energetyczna. Przez kilkanaście minut nieprzejezdna była droga krajowa nr 11 w okolicach Bagicza, drzewa padały też w okolicach Budzistowa, Rymania czy Bard, Pobłocia czy Ustronia Morskiego. Wiatr wiał z siłą do 110 km/h. Mocno wiać ma jeszcze w nocy. Ogólny bilans poznamy dopiero jutro rano.

Foto własne/ Osp Dygowo/ Ustronie Morskie

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama