Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hotel kołobrzeg

W pięciogwiazdkowym hotelu w Kołobrzegu działają służby ratownicze. Po godzinie 12, po wyjściu z basenu, wezwano pomoc medyczną do trójki dzieci i jednej osoby dorosłej. Skarżą się one na objawy zatrucia. Substancja, z którą mogły mieć one kontakt, nie jest na razie określona. Na miejscu zdarzenia pracują ratownicy medyczni i strażacy, których jest coraz więcej. Dowodzący akcją podjął decyzję o ewakuacji gości hotelowych. Są oni sprowadzani do restauracji, gdzie przechodzą badania. Z naszych informacji wynika, że na badania do szpitala przewieziono 6 osób: 2 dzieci i 4 dorosłych. Wydział Zarządzania Kryzysowego we współpracy z władzami miasta podstawia pod hotel autobus Komunikacji Miejskiej.

Aktualizacja (13:47):
Jak ustalił nasz reporter, strażacy ratownictwa chemicznego dokonali pomiarów na basenie, które wykazały czterokrotne przekroczenie chloru w basenie. W chwili obecnej, włączono alarm ppoż, goście są proszeni o zejście na dół. Ok. 30 osób skarży się na różne dolegliwości i złe samopoczucie.

Łącznie do szpitala przewieziono 7 osób. Dwoje dzieci zostało przewiezionych z opiekunem do szpitala w Koszalinie. Pozostali pojechali do kołobrzeskiego szpitala. Na miejscu zjawiły się zespoły ratownictwa medycznego z Kołobrzegu, Koszalina i Białogardu.

Zastęp jednostki chemicznej ze Szczecina dojechał już na miejsce i sprawdza specjalnymi urządzeniami powietrze na basenach i pomieszczeniach przyległych.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama