Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ewakuacja hotel kołobrzeg straz pozarna chlor

Jak już pisaliśmy przeczytaj, po zdarzeniu w kołobrzeskim hotelu łącznie do szpitala przewieziono 7 osób. Dwoje dzieci zostało przewiezionych z opiekunem do szpitala w Koszalinie. Pozostali pojechali do kołobrzeskiego szpitala. Na miejscu zjawiły się zespoły ratownictwa medycznego z Kołobrzegu, Koszalina i Białogardu.

Do zabezpieczenia zadysponowano 3 zastępy kołobrzeskich strażaków w tym wóz chemiczny, OSP Ustronie Morskie oraz OSP Tryton.

Zastęp jednostki chemicznej ze Szczecina dojechał już na miejsce i sprawdza specjalnymi urządzeniami powietrze na basenach i pomieszczeniach przyległych.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama