Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


wypdek kolizja dworcowa kołobrzeg policja

Jesienna pogoda, padający od rana deszcz powoduje coraz więcej kolizji. Do jednej z nich doszło dziś po południu na ulicy Dworcowej. Srebrny VW jechał od hotelu Skanpol w kierunku dworca, to on właśnie nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu VW, który poruszał się z Placu 18 Marca w kierunku ulicy Zwycięzców. W wyniku zderzenia się tych dwóch pojazdów rykoszetem oberwał inny kierowca, który czekał na wyjazd od strony dworca. Pomimo uszkodzeń pojazdów, nikomu nic się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, za spowodowanie kolizji kierujący passatem został ukarany mandatem.

Do kolejnej kolizji doszło dziś także na ulicy VI Dywizji Piechoty, otrzymaliśmy też przed chwilą informację o wypadku na drodze S6, tam na 90 km kierujący uderzył w bariery energochłonne. Służby właśnie dojeżdżają na miejsce.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama