Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sygnaliacja radar starosta wójt

We wtorek 26 października 2021 roku zostały włączone światła przy ulicy Szczecińskiej w Zieleniewie.
- Dziś po raz pierwszy Pani Sołtys Mirosława Folta uruchomiła sygnalizację świetlną na przejściu dla pieszych przy ulicy Szczecińskiej w Zieleniewie. Tym samym zakończyliśmy inwestycję. Dwufazowa sygnalizacja świetlna, radar, nowe oświetlenie, oznakowanie i płytki integracyjne. Mam nadzieję, że to wszystko znacznie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców w tym miejscu. Koszt to ponad 71 000 zł. Pozyskaliśmy na to zadanie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 56 835 zł. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Przypomnijmy o sygnalizację w tym miejscu zabiegano od dawna. Teraz, gdy ktoś znacznie przekroczy prędkość, a w tym miejscu obowiązuje 50 km/h, radar wykrywający prędkość zmieni światło na czerwone. Podobne rozwiązania działają na ulicy Starynowskiej oraz w Ząbrowie i w Grzybowie.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama