Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


zdfrojowa polski ład kołobrzeg czesław hoc anna mieczkowska

Dokładnie 15 770 273 zł ma trafić do Kołobrzegu. Miasto złożyło do programu Polski Ład dwa wnioski. Jeden to całkowita przebudowa ulicy Zdrojowej, od ronda przy Solnej aż do skrzyżowania z Kasprowicza/Chopina. Tam również zostanie przebudowane skrzyżowanie na kolejne w mieście rondo, oprócz tego zostanie wymieniona cała infrastruktura wodno - kanalizacyjna, oraz wkopane w ziemię mają zostać rury miejskiej energetyki cieplnej. Dodatkowo zostanie wybudowana nowoczesna strzelnica sportowa, 6 torów strzelniczych i 25 metrów długości, jedyna taka w województwie zachodniopomorskim. Na konferencji został dziś przekazany symboliczny czek przez posła Czesława Hoca na ręce prezydent miasta Anny Mieczkowskiej.

Prezydent zapowiedziała złożenie kolejnych wniosków na jesień.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama