Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


tirlitonki sukces kołobrzeg

Zespół Piosenki i Tańca Tirlitonki reprezentujący Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu w minioną sobotę (23.10.2021r.) wziął udział w Ogólnopolskim Przeglądzie "Taneczne Pejzaże". 
W konkursie zaprezentowały się wszystkie grupy Tirlitonek, które konkurowały z zespołami z całej Polski. 
Swój debiut w przeglądzie odnotowały grupa najmłodsza oraz średnia w choreografiach Martyny Małetko pt. "Tańcz z nami" oraz "Z wiatrem i pod wiatr", za które zdobyły swoje pierwsze taneczne medale. 
Dla grupy najstarszej był to kolejny udany start w przeglądzie o randze ogólnopolskiej.
Wytańczone przez grupę najstarszą, choreografie Martyny Małetko przy współpracy z Agatą Chimko oraz Marią Dudek, pt. "Nasza epoka" oraz "Sen Marysi" zebrały bardzo dobre opinie i lokaty w przeglądzie. 
W przeglądzie choreografię Agaty Chimko pt. "Lato" zatańczyła Martyna Małetko, która za swój występ również została nagrodzona przez jurorów.
 
Kategoria Inne formy taneczne:
Formacje do lat 8 
Grupa najmłodsza za układ "Tańcz z nami" - II miejsce
 
Mini formacje 10-12 lat
Grupa średnia za układ "Z wiatrem i pod wiatr" - I miejsce
 
Formacje 12-15 lat
Grupa najstarsza za układ "Sen Marysi" - IV miejsce
 
Solo powyżej lat 16
Martyna Małetko za układ "Lato" - III miejsce
 
Kategoria Modern
Formacje powyżej lat 16
Grupa najstarsza za układ "Nasza epoka" - III miejsce
 
Warto wspomnieć, że grupa najstarsza Zespołu w czerwcu tego roku wzięła również udział w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym on-line "Magic Stars of Budapest", zdobywając tam I miejsce w kategorii Modern dance za układy "Sen Marysi" oraz "Przenikanie".
 
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama