Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


poscig policja kołobrzeg wypadek radiowoz staranowany

Chwilę po północy jeden z radiowozów pełniących nocną służbę chciał zatrzymać do kontroli mercedesa na kołobrzeskich numerach rejestracyjnych. Kierowca nie zamierzał się zatrzymać i zaczął uciekać kierując się na drogę S6. Rozpoczął się policyjny pościg. Najpierw kierujący mercedesem wjechał na drogę S6, następnie zjechał na drogę prowadzącą do Kukinii i skręcił na Stramnicę, tutaj po raz pierwszy uderzył w radiowóz próbując go staranować. Po uderzeniu rozpoczął ucieczkę w kierunku Gościna przez miejscowości Czernin i Ząbrowo. W Gościnie zawrócił na Kołobrzeg. Policjanci ustawili blokadę i został zatrzymany na kołobrzeskiej obwodnicy gdzie staranował po raz drugi ten sam policyjny wóz. Funkcjonariusze otoczyli mercedesa radiowozami. Mężczyznę udało się wyciągnąć z pojazdu, ledwo stojącego na nogach skuto kajdankami. Jego pasażerkę również zakuto w kajdanki i umieszczono w policyjnym radiowozie. Na miejscu odmówił badania alkomatem, został przewieziony do komendy w Kołobrzegu. Jego pojazd zostanie zabezpieczony na parking. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W pościgu brało udział 5 radiowozów.

Do sprawy powrócimy rano, gdy uzyskamy komentarz rzecznika prasowego policji.

Aktualizacja : 37 - latek obywatel Ukrainy, nie poddał się na komisariacie badaniu na zawartość alkoholu. Pobrano mu krew do badań. Trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama