Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kolizja wypadek policja autobus komubikacja

Przed południem w niedzielę, doszło do kolizji opla z autobusem Komunikacji Miejskiej. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu przy sygnalizacji świetlnej między Kamienną a Jana Pawła. Autobus linii nr 1 przewożący pasażerów na cmentarz jechał w kierunku Kamiennej, kierujący oplem z Kamiennej skręcał w lewo na Jana Pawła. W momencie wykonywania manewru skrętu wjechał wprost pod autobus. Jako, że uszkodzenia były nieduże i nikt nie został ranny kierowcy zjechali na przystanek autobusowy znajdujący się na Kamiennej. Tam niestety wszyscy pasażerowie musieli opuścić autobus i poczekać na następny. Na miejscu zjawiła się policja i świadek zdarzenia, który okazał policjantom nagranie z rejestratora umieszczonego w swoim pojeździe. Sprawca czyli kierujący oplem został ukarany mandatem karnym. Autobus w wyniku uszkodzenia nie mógł już dalej kontynuować jazdy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama