Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

TOTUPOINT  kołobrzeg

Systemem nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT jest już dostępny w Kołobrzegu!
System TOTUPOINT jest popularnym i docenianym  sposobem udźwiękowienia i opisu przestrzeni, wspierającym osoby z niepełnosprawnością wzroku. W Kołobrzegu specjalne urządzenia zostały zamontowane w pięciu lokalizacjach: przed wejściem do Urzędu Miasta, na ratuszu: wejście do USC i wejście do informacji turystycznej, oraz na Regionalnym Centrum Kultury i Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tym samym kołobrzeskie punkty dołączyły do ponad 800 lokalizacji dostępnych w całym systemie. Punkty działają w połączeniu z aplikacją. Gdy użytkownik znajdzie się w pobliżu punktu usłyszy sygnał dźwiękowy oraz informację o danej lokalizacji.
System TOTUPOINT został opracowany przez pana Jana Szustera, który dziś osobiście nadzorował montaż wszystkich pięciu punktów.
Koszt montażu i serwisu wszystkich pięciu urządzeń to 5289 zł brutto.
Strona systemu to http://www.totupoint.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama