Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

uzdrowisko kołobrzeg

Grupa radnych złożyła projekt uchwały w sprawie rozpoczęcia procedur zmian planistycznych dla terenu między Sikorskiego, Chopina i Kołłątaja. W poprzedniej kadencji temat ten był kilkukrotnie odrzucany. Teraz pojawia się na nowo. Dlaczego? Bo zmieniła się powierzchnia, obejmowana nowym planem. Jak przypominał Krzysztof Plewko, były przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej, spośród zmian w strefie uzdrowiskowej 6 lat temu, ten teren był najbardziej kontrowersyjny. Protestują przeciwko temu okoliczni mieszkańcy.

Radni spierali się także na komisji na temat blokowania zabudowy działek na terenie uzdrowiska do 50 procent. - Ja głosowałam za, ale państwo nie chcieliście - przypominała Nowemu Kołobrzegowi Karolina Szarłata-Woźniak. Radni tego klubu mówili dziś o potrzebie ochrony uzdrowiska. A gdy przygotowano kompleksowe rozwiązanie, wówczas ono upadło. Dziś więc część radnych wykorzystuje furtkę i wprowadza projekt uchwały, którym zajmą się radni.

Fot. P. Dawid (archiwum)

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama