Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

thx wypadek policja kołobrzeg hulajnoga

Wracamy do wczorajszego potrącenia, o którym pisaliśmy tutaj. Kierujący pojazdem osobowym potrącił na pasach 17-latkę poruszającą się na hulajnodze. Dziewczyna w wyniku zdarzenia doznała złamania kości podudzia. Mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za spowodowanie wypadku. Przeprowadzony test na zawartość narkotyków w ślinie kierującego wykazał obecność THC.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym nie udzielił pierwszeństwa poruszającej się po przejściu dla pieszych 17-latce. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna doznała złamania kości podudzia i została przetransportowana do szpitala. Policjanci przebadali 26-letnigo kierującego, okazało się, że był trzeźwy, ale test na zawartość narkotyków w ślinie wykazał obecność THC. W związku z tym mężczyznę również przewieziono do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do dalszych badań.

O losie sprawcy zadecyduje sąd, za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, kara grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama