Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

czad kołobrzeg

W budynku przy ul. Krzywoustego trwa akcja ratownicza. Ewakuowano 12 osób, w tym dwie nieprzytomne. Osobom poszkodowanym udzielana jest pomoc, w tym podawany jest tlen. Pomiar w pomieszczeniu wykazała 180 ppm. Na miejscu pracują strażacy z Kołobrzegu, Dygowa i Ustronia Morskiego, Gościna przyjeżdżają kolejne zespoły ratownictwa medycznego, w drodze jest POSP Tryton. Część drogi od ronda Janiska w kierunku drogi S6 jest zajęta przez służby ratunkowe.

Powiat zabezpieczał w tym czasie skład z OSP Stary Borek.

Aktualizacja : Na miejscu miało znajdować się 12 osób, w tym dwie nieprzytomne. Zadysponowano 9 zespołów ratownictwa medycznego. Ostatecznie do szpitali trafiło 10 osób - wszystkie to kobiety w wieku od 28-42 lat. Na szczęście wszystkie trafiły do szpitali przytomne, w stanie stabilnym.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama