Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pracownia artystyczna sienkiewicz starosta kołobrzeg

Od środy 8 grudnia 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza mogą cieszyć się nową pracownią artystyczną.
- Dzięki środkom własnym szkoły oraz dofinansowaniu powiatu udało się wyremontować pomieszczenie i wyposażyć je w zakupiony sprzęt szkolny oraz meble. Sala będzie wykorzystana do realizacji warsztatów: malarskich, fotograficznych, teatralnych i rzeźbiarskich. Całkowity koszt remontu to ponad 25 tysięcy złotych. Wczoraj odbyły się też pierwsze zajęcia, które podglądaliśmy z panią dyrektor Katarzyną Karaźniewicz-Deczyńską, młodzież uczyła się filcowania. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama