Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bank pko kolobrzeg urzad miasta

Jak informuje magistrat, od 1 stycznia 2022 r. placówka Banku PKO Bank Polski S.A. mieszcząca się w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej 12 zostanie zlikwidowana.

Placówki Banku PKO B.P. na terenie Miasta:
- Oddział 1 PKO BP w Kołobrzegu, ul. Katedralna 33 A, godziny otwarcia (poniedziałek-piątek) : od 9:30 do 17:00
- Agencja nr LL83 PKO BP w Kołobrzegu, ul. Unii Lubelskiej 21 A/L2, godziny otwarcia (poniedziałek-piątek): od 8:00 do 17:00

W w/w Placówkach PKO B.P. obowiązuje Wpłacających prowizja w wysokości 2,50 zł od jednej wpłaty gotówkowej na rzecz Gminy Miasto Kołobrzeg.

Miasto zachęca do korzystania z systemu płatności online eOPŁATY https://umkolobrzeg.epodatnik.info/eoplaty/, gdzie można regulować większość opłat za czynności urzędowe oraz z systemu ePODATKI https://umkolobrzeg.epodatnik.info/, gdzie można regulować swoje zobowiązania podatkowe wobec Gminy Miasto Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama