Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


straż miejska kołobrzeg łąbędź

Po ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu w środowe przedpołudnie spacerował łabędź. Ptak najwyraźniej chciał pozwiedzać i opuścił swoje naturalne środowisko. Spacer mógł się jednak dla niego skończyć tragicznie. Przemieszczał się zarówno po chodniku jak i środkiem jezdni. Aby ptakowi nic się nie stało wezwano strażników miejskich. Strażnicy niestety nie wykazali zrozumienia dla tego królewskiego ptaka i zmuszeni byli przerwać mu tę wędrówkę po jezdni w pobliżu przejścia dla pieszych. Łabędź okazał się bardzo zdyscyplinowany, nie był agresywny, nie stawiał oporu, grzecznie  udał się na plac zabaw znajdujący się przy ulicy Wylotowej. Niestety chęć poznania miasta była silniejsza i po kilku godzinach łabędź znów wrócił w rejon Jedności Narodowej. Ponownie po interwencji mieszkańców zjawili się strażnicy i tym razem po konsultacjach z pracownikiem schroniska przegonili ptaka na boisko za budynkiem szkoły społecznej.

Dziś rano na boisko dotarł weterynarz, pracownik schroniska i strażnicy. Po wstępnych oględzinach i przebadaniu ptaka, przewieziono go w naturalne środowisko do Ekoparku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama