Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na ulicy Kresowej będzie fotopułapka

Na naszym portalu regularnie piszemy o skuteczności fotopułapek, w szczególności w zakresie osób podrzucających śmieci. Tym razem jednak urządzenia będące w posiadaniu Straży Miejskiej zostaną wykorzystane w innym zakresie. Radny Artur Dąbkowski zwrócił uwagę na fakt, że ulica Kresowa, prowadząca na osiedle Podczele, ma oznaczony zakaz ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony. Ponieważ jednak na tym terenie trwa kilka budów, pojawiają się pojazdy ciężarowe, jak zaznacza Dąbkowski, m.in dostarczające materiały budowlane, co nie pozostaje bez wpływu na i tak pogarszający się stan drogi. Prezydent Anna Mieczkowska przystała na wniosek radnego i wyraziła zgodę, aby teren ten monitorowała fotopułapka. Kierowcy łamiący przepisy będą mieli większe szanse na mandat...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama