Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

3 lipca 2022    |    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
3 lipca 2022    
    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Konik dla "Gangu Maluchów" i Klubu Pioniera [wideo]

W Regionalnym Centrum Kultury rozdano nagrody prezydenta Kołobrzegu w postaci Konika Kołobrzeskiego. Statuetki trafiły do dwóch organizacji. Pierwszą z nich są miłośnicy Fiata 126p, którzy wpadli na pomysł przygotowania Malucha na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Gang Maluchów" wybrała Kapituła Dziennikarska, którą podczas krótkiej uroczystości, dość ograniczonej ze względu na stan epidemii, reprezentował Przemysław Polanin z "Gazety Kołobrzeskiej". Kapituła prezydencka doceniła natomiast Klub Pioniera Kołobrzegu, którego członkowie od 1945 roku zagospodarowywali nasze miasto, a po upływie już tylu lat, nadal są aktywni w jego przestrzeni społecznej czy kulturalnej. Statuetkę z rąk prezydent Anny Mieczkowskiej odebrała wzruszona Krystyna Gawlik, szefowa stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama