Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Ponad 30 interwencji strażaków związanych z usuwaniem powalonych drzew

Tym razem prognozy synoptyków się sprawdziły. Nad region około 4 rano nadszedł silny wiatr, pojawił się sztorm i występowały opady deszczu ze śniegiem. Pierwsze sygnały o powalonych drzewach strażacy odebrali już po godzinie 4 rano. Odnotowano ponad 30 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków wiatru. Głównie usuwano drzewa z ciągów pieszych i komunikacyjnych. W gminie Siemyśl drzewo spadło na pojazd osobowy. W Kołobrzegu przy remontowanym Adabarze, przewróciło się ogrodzenie, w Drzonowie wyrwało blaszany przystanek. Na drogę S6 również przewróciło się drzewo, tam szybkiego usunięcia go z drogi dokonali strażacy z Charzyna. Na terenie powiatu ze skutkami wiatru walczyły zastępy z praktycznie wszystkich jednostek OSP i PSP.

Na szczęście nikt nie został ranny. Obecnie obserwujemy wzrostowy stan rzeki.

Foto : OSP Charzyno/Siemyśl/Gościno

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama