Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Była poszukiwana, schowała się przed policjantami w...szafie

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Referatu Operacyjnego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam przebywać 35 letnia mieszkanka Kołobrzegu, poszukiwana przez kołobrzeski sąd w celu obycia kary pozbawienia wolności. Z posiadanej przez funkcjonariuszy wiedzy wynikało, że poszukiwana na pewno przebywa w mieszkaniu lecz w żadnym ze sprawdzonych pomieszczeń jej nie było.

Uwagę przebywających w mieszkaniu policjantów zwróciła znajdująca się w jednym z pomieszczeń szafa ubraniowa którą postanowili sprawdzić. Po otworzeniu drzwi okazało się, że w jej wnętrzu ukrywa się poszukiwana kobieta.
Poszukiwana 35 latka została zatrzymana i trafiła do aresztu śledczego celem odbycia kary ponad 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności.


Tego samego dnia, funkcjonariusze operacyjni na terenie jednej z kołobrzeskich budów zatrzymali także 43 letniego mieszkańca powiatu kołobrzeskiego. Mężczyzna był poszukiwany przez kołobrzeski sąd w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama