Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kopernik od środy na nauczaniu zdalnym

LO im. M. Kopernika nie dotrwało do ferii, które ruszają od przyszłego tygodnia. Po dzisiejszej naradzie z Sanepidem, zapadła decyzja, że szkoła przechodzi od środy w całości na nauczanie zdalne. Jak mówi naszemu portalowi starosta Tomasz Tamborski powodem jest koronawirus. - Zachorowała tak duża część kadry pedagogicznej, że nie mamy kim zastępować nauczycieli. Nie mieliśmy wyjścia i wprowadzamy nauczanie zdalne, a od poniedziałku i tak są ferie - mówi Tamborski. Wzrost zachorowań oraz ilości kwarantann jest widoczny także w innych szkołach, ale tam stan krytyczny na razie nie został przekroczony. Powiat kołobrzeski odnotował dziś jeden z największych skoków zarażenia COVID'19. Zachorowało oficjalnie 75 osób.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama