Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

 Sprawca nocnego włamania do sklepu został zatrzymany

Po kilku godzinnej pracy operacyjnej kołobrzeskich policjantów, po śladach i nagraniach z monitoringu wytypowano 36 - letniego mężczyznę, mieszkańca Kołobrzegu. Można powiedzieć, że nawet sąsiada sklepu do którego się włamał. Jak powiedział nam rzecznik kołobrzeskiej komendy, straty z kradzieży alkoholu wyniosły około 1000 zł. I były to raczej trunki z wyższej półki. Sprawca tak szybko uciekał ze sklepu, że zbił przed wejściem dwie butelki alkoholu. Obecnie przebywa na komisariacie w Kołobrzegu. Gdy tylko wytrzeźwieje zostaną mu postawione zarzuty.

O sprawie informowaliśmy rano  - przeczytaj.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama