Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wymiana sieci wodociągowej na ul. Strzeleckiej i Drzymały

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w Kołobrzegu wymieniają  sieć wodociągową w ulicy Drzymały i Strzeleckiej w Kołobrzegu. Inwestycja zapewni mieszkańcom osiedla bezpieczeństwo w zakresie dostawy wody, zwiększenie wydajności sieci oraz jeszcze lepszą jakości wody.

W ramach zadania zostanie wyłączona z eksploatacji stara sieć  wodociągowa i wybudowana nowa z tworzywa PE  o średnicach 160,110, 90 mm o łącznej długości ponad 400 mb. oraz wymienione zasuwy, hydranty podziemne i nadziemne.
Koszt zadania to 481.032,64 zł brutto.

Wykonawcy proszą mieszkańców o zwracanie uwagi na zmiany organizacji ruchu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama