Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zmiana w przetargu: miejskie toalety bezpłatne na "Kartę Mieszkańca"

Na Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się dziś ogłoszenie o odwołaniu przetargu na dzierżawę 16 miejskich toalet. Jako powód podano, "zmianę zapisów ich funkcjonowaniu". Co to dokładnie oznacza? Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta, odpowiedź jaką uzyskaliśmy to : dopisanie do przetargu informacji o płatnych toaletach ale z uwzględnieniem ulgi dla posiadaczy Karty Mieszkańca.  - powiedziała naszej redakcji wiceprezydent Ewa Pełechata. Jest to niejako odpowiedź na interpelację radnego Dariusza Zawadzkiego.

Bez odpowiedzi pozostaje pytanie zadane wczoraj przez radną Karolinę Szarłata  - Woźniak w programie Telewizji Kablowej Kołobrzeg, " Kto po wygraniu przetargu będzie remontował miejskie szalety, dzierżawca czy miasto. "

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama