Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruch dwukierunkowy na Morskiej i Towarowej, ale wprowadzony bez wyobraźni

Od dłuższego czasu trwa remont ulicy Obrońców Westerplatte, na ulicy Morskiej i Towarowej wprowadzono ruch dwukierunkowy, ale zapomniano o wyłączeniu z użytkowania postoju Taxi. Podczas trwającego słonecznego weekendu najechało turystów do Kołobrzegu, co widać po wzmożonym ruchu pojazdów i pieszych na deptakach. Z powodu ruchu dwukierunkowego, i działającego postoju taxi zrobiło się wąskie gardło. Pojazdy próbują się więc wymijać i dochodzi czasem do nerwowych sytuacji. Oprócz tego zdarzają się też kolizje, jedna z nich wydarzyła się na naszych oczach podczas robienia zdjęć. W poniedziałek zapytamy urzędników, dlaczego ktoś zapomniał o czasowym wyłączeniu lub przeniesieniu postoju z tego miejsca.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama