Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Budynek przy Młyńskiej częściowo odebrany

Jak informuje Krzysztof Pytel, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, nieruchomość przy ul. Młyńskiej, o której pisaliśmy na naszym portalu (przeczytaj), jest już w części użytkowana. Decyzja organu została wydana na wniosek inwestora. Działa tam już m.in. oddział dużego banku.

Przypomnijmy. Nieruchomość powstała dzięki zmienionemu przez kołobrzeskich radnych planowi zagospodarowania przestrzennego, ale także wydanemu na podstawie tego dokumentu pozwolenia na budowę, które umożliwiło realizację tej inwestycji w taki sposób, że 150 miejsc postojowych ulokowano na terenie oddalonym o ponad 2 kilometry od budynku. Część miejsc postojowych zbudowano w garażu podziemnym i na używanie takiej stosunkowej powierzchni wyraził zgodę PINB. Przy ulicy Neptuna powstał już parking, ale pytanie, kiedy będzie wykorzystany, jest otwarte. Po naszym artykule, sprawą zainteresowało się kilka instytucji i radni Rady Miasta. Zapytania w tej sprawie trafiły, jak wynika z naszych informacji, m.in. do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego z wnioskiem o kontrolę prawidłowości wydania pozwolenia na budowę. Do tematu będziemy powracali.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama