Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeska Policja ogłasza nabór

Jeśli kończysz szkołę średnią lub studia, bądź jesteś w momencie wyboru swojej drogi zawodowej, kołobrzeska policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi! Służba, daje możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie, ale przede wszystkim to wyjątkowa misja pomocy drugiemu człowiekowi.

Nie przegap! już 7 marca rusza pierwszy nabór w 2022 roku!

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i dobre zarobki (na starcie 3940 zł netto)
- prawa emerytalne po 25 latach służby
- możliwość rozwoju osobowego
- szeroki katalog specjalizacji

Wymagane dokumenty dotyczące przyjęcia można składać w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Tutaj znajdziesz komplet informacji: Zostań Policjantem

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama