Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Niesforna dziura w jezdni uszkodziła 11 samochodów

Przed godziną 19:00 na drodze z Grzybowa do Dźwirzyna doszło do nietypowego zdarzenia. Dziura w jezdni pojawiła się podobno rano, w ciągu dnia ulegała powiększaniu, a chwilę po 20 była już załatana. W tym czasie wjechało w nią 11 samochodów i wszystkie zostały uszkodzone. Teraz kierowcy mają prawo ubiegać się o odszkodowanie od zarządcy drogi. Pojazdy wpadały jeden za drugim, uszkadzając swoje prawe, przednie koła. Większość samochodów zdążyła zjechać na parking w Grzybowie. Na miejsce wezwano patrol ruchu drogowego. Dyżurny policji poinformował służbę drogową, która dziurę załatała. Po tym policjanci spisywali kolejne pojazdy. Niektórzy kierowcy na miejscu sami zmieniali opony inni wzywali pomoc drogową, na miejscu pracowało kilka holowników z Kołobrzegu. Zastanawiamy się, jak w jedną wyrwę mogło wpaść 11 samochodów. Do tej pory w takich zdarzeniach brały udział 2-3 pojazdy. Zawsze po telefonie pierwszego poszkodowanego przyjeżdżała policja i zabezpieczała miejsce, aby kolejne samochody nie wpadały w dziurę. W czwartek tak się nie stało.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama