Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Róża Wiatrów dla Bractwa Kurkowego [foto/wideo]

Dzisiaj w Regionalnym Centrum Kultury, odbyła się XIII Gala Kołobrzeskiej Róży Wiatrów imienia Antoniego Szarmacha, podczas której Organizacje Pożytku Publicznego przyznały nagrodę Kołobrzeskiemu Bractwu Kurkowemu. Wśród nominowanych do tej nagrody znaleźli się jeszcze: Liga Morska i Rzeczna oraz Klub Strzelecki Kołobrzeg. Nagrodę w imieniu Bractwa Kurkowego odebrał starosta Tomasz Tamborski, który podziękował za nagrodę. Przyznał, że dla Bractwa jest to szczęśliwa 13 i jeśli warunki pogodowe pozwolą to oddana zostanie Salwa Honorowa w okolicach RCK. Wspomniał również, że do tej pory do szeregu Bractwa nie wstąpiła jeszcze żadna kobieta, czas aby to się zmieniło.
Zespół Tirlitonki został odznaczony Krzyżem Pro Mari Nostro, który wystąpił dla zgromadzonych na sali gości.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama