Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ponad 130 interwencji strażaków, trwa usuwanie szkód  [foto]

Wczoraj zaczęło mocniej wiać już koło godziny 22. Od tego czasu strażacy otrzymywali kolejne sygnały o uszkodzeniach powstałych przez wichurę. Do godziny 10.30 rano było ich już ponad 130.

Strażacy do tej pory usuwali kilkadziesiąt powalonych drzew, na budynki, drogi, ulice. Jedno z nich spadło na Karczmę Solną. Uszkodzony został tez jeden pojazd. Strażacy odnotowali między innymi : w Gościnie zerwany namiot latał po ulicach, tam również na środek drogi przemieścił się słup ogłoszeniowy, najpoważniejsze do tej pory w Gościnie było zerwanie konstrukcji dachowej z kościoła. Jeden agregat prądotwórczy strażacy udostępnili osobie, która korzysta z respiratora.

W Kołobrzegu na Wschodniej zerwała się lampa, na Grzybowskiej zerwały się rogatki. W parkach poległo kilka drzew. W Trzyniku i Włościborzu zerwało poszycia dachowe. W Dębogardzie i Karcinie uszkodzone słupy energetyczne.

Na Bogusława X drzewo spadło na 2 pojazdy.

Na podsumowanie interwencji przyjdzie jeszcze czas. Wiatr utrzymywać ma się do późnych godzin wieczornych.

Sprawdziliśmy mapę operatora energii elektrycznej. Awarie prądu są już bardzo odczuwalne w całym naszym regionie. Poniżej mapka.

Prezentujemy tez fotogalerię z działań strażaków w mieście i powiecie

/foto własne/OSP

 

 

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama