Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Mieszkańcy skarżą się na krótkie godziny obsługi w Urzędzie Miasta

Otrzymaliśmy kilka pytań od mieszkańców miasta, którzy próbują załatwić swoje sprawy w kołobrzeskim magistracie. Najbardziej zdziwiło ich to, że co kolejna fala urząd czynny jest coraz krócej. Obecnie są to godziny 9-13, a w piątek 9-11. Jeden z naszych czytelników ironicznie zapytał czy jak przyjdzie kolejna fala to urząd będzie przyjmował przez godzinę?

Zapytaliśmy dziś rzecznika prasowego prezydenta Michała Kujaczyńskiego. Poniżej jego odpowiedź.

Urzędnicy zgodnie z regulaminem organizacyjnym pracują od godziny 7.30 do godziny 15.30. Godziny przyjmowania interesantów są ustalane przez kierownika jednostki – czyli w tym przypadku Prezydenta Miasta.

Wprowadzone godziny 9.00-13.00 dotyczą ograniczeń związanych z kolejna falą epidemii. Duża część naszych klientów zdecydowała się na załatwianie swoich spraw zdalnie – przez internet lub telefonicznie. Nadal funkcjonują spotkania bezpośrednie - po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Dodam, że tu o godzinie spotkań decydują sami pracownicy i nie brakuje sytuacji gdy w pilnych sprawach klienci przyjmowani są po godzinie 13.00.

Oczywiście, że ograniczenia spowodowały utrudnienia i mniejszą wygodę dla odwiedzających urząd. Za to w tym miejscu serdecznie przepraszam – pozostaje mieć nadzieję, że liczba zachorować spadnie i będziemy mogli wrócić do wcześniejszych zasad. Dodam,  że czas pracy urzędu różni się od godzin przyjmowania interesantów. Urzędnicy muszą mieć czas na pracę nad złożonymi dokumentami – choć jak podkreślę w pilnych sprawach zawsze można liczyć na naszą pomoc.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama