Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

3 lipca 2022    |    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
3 lipca 2022    
    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Parking przy amfiteatrze będzie parkingiem bezobsługowym

W 2020 roku bezpłatny parking przy Fredry został przekazany Komunikacji Miejskiej. Wprowadzono tam wtedy parkometry do obsługi płatności. W tym roku zmieni się system parkowania. Od 1 maja ruszy tam bowiem system bezobsługowych płatności, znany z wielu galerii handlowych czy hoteli. Wjazd usytuowany będzie od Kasprowicza i będzie to jedyny wjazd na parking. Przed wjazdem znajduje się już urządzenie wydające bilet parkingowy, jest też szlaban i kamera, która odczytuje nr rejestracyjny. Na parkingu znajduje się już kasa biletowa. System według informacji uzyskanych od prezesa Komunikacji Miejskiej Michała Jaczyńskiego ma ruszyć już na majówkę. Zamknięcie szlabanami parkingu, ma wyeliminować nielegalny postój kamperów, które parkowały tam czasem na cały sezon.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama