Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wkrótce zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

13 marca wejdzie w życie pierwsza korekta rocznego rozkładu jazdy pociągów. Dla stacji w Kołobrzegu nie przyniesie ona zbyt wiele znaczących zmian, a raczej drobne korekt związane z trwającymi remontami.

Nowością będzie pojawienie się szybkiego połączenia regionalnego "Riwiera" z Poznania Głównego do Kołobrzegu i z powrotem, kursującego w okresie majówki 2022 - z dużą dozą pewności połączenie ponownie zagości w rozkładzie jazdy wraz z wakacjami.

Szczegółowe dane zawarte się w plakatach stacyjnych.

Zmiany zostaną wprowadzone 13 marca i będą obowiązywały do 11 czerwca 2022.

Ziemowit Czerski


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama