Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Trwa refulacja na kołobrzeskiej plaży, poszerzy się o prawie 40 metrów

Po wielu dniach udało się w końcu rozpocząć prace refulacji na  plaży w Kołobrzegu pomiędzy latarnią morską, a molem. Rury i sprzęt oczekiwały już od kilku dni. Nie sprzyjała pogoda i silne wiatry. Ale udało się dziś około godziny 15 pierwsze tony piasku transportowane rurociągiem z pogłębiarki lądowały na plaży. Według informacji przekazanych nam przez Urząd Morski w Szczecinie, przez najbliższych kilka tygodni zostanie przepompowanych prawie 70 tysięcy metrów sześciennych piasku. Zabieg ten pozwoli na poszerzenie plaży o około 35-40 metrów. Koszt refulacji to ponad 1 mln zł.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama