Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Umowa na inwestycje w powiatowym zasobie geodezyjnym

W Starostwie Powiatowym została podpisana umowa dotacji celowej w ramach realizacji projektu pn. „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego”.

W 2019 roku pomiędzy partnerem głównym Województwem Zachodniopomorskim a powiatami z terenu województwa została zawarta umowa partnerska dotycząca współpracy przy realizacji projektu pn. „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego”. W ramach projektu Powiat Kołobrzeski zawarł umowę na dotację celową na dofinansowanie zadania, którego celem jest dostosowanie i założenie baz wchodzących w skład powiatowego zasobu geodezyjnego: Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i baza danych obiektów topograficznych BDOT500, redakcja i uczytelnianie cyfrowej mapy zasadniczej oraz dofinansowanie dostawy sprzętu teleinformatycznego dla powiatu. Wysokość udzielonej dotacji celowej w 2022 roku wyniesie ponad 1 200 000 złotych. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Umowę podpisali: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Stanisław Wziątek oraz wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski i skarbnik Powiatu Barbara Ostrowska.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama