Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Dzieci z Ukrainy będą mogły się uczyć w Szkole Muzycznej

Dyrekcja kołobrzeskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia opublikowała komunikat związany z obecną sytuacją: "Zwracamy się do wszystkich osób i instytucji, które udzieliły schronienia dzieciom z Ukrainy na terenie Kołobrzegu i okolic. Rodziny, które przybyły do Polski uciekając przed dramatem wojny, korzystają z ochrony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach tej ochrony mogą korzystać z dostępu do publicznej edukacji, w tym także do edukacji artystycznej, na zasadach dotyczących obywateli polskich. Stąd nasza serdeczna prośba - jeżeli mamy informację, że dzieci uczęszczały do szkół muzycznych na terenie Ukrainy i chciałyby kontynuować naukę w Polsce, to Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kołobrzegu umożliwia kształcenie w ośmiu specjalnościach instrumentalnych: akordeon, fortepian, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, flet i klarnet. Zapewniamy także możliwość ćwiczenia w szkole oraz wypożyczenia niektórych instrumentów".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama