Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Przynoście dary na Graniczną, tam czekają wolontariusze

Ekipa Nowej Lewicy w biurach przy ul. Granicznej uruchomiła sztab pomocy. Od godziny 9 do 20, od poniedziałku do soboty, można przynosić dary dla uchodźców z Ukrainy.

Jak mówią wolontariusze, nie potrzeba już ubrań - jest ich za dużo. Natomiast potrzebne są nowe klapki, skarpetki, bielizna damska, bielizna dziecięca, szlafroki, ręczniki, komplety pościeli. Potrzebne są środki higieniczne, szczoteczki, pasta do zębów, środki przeciwbólowe. Potrzebne są podstawowe leki, w tym syrop na kaszel dla dzieci, witamina D. Potrzeba także plastrów. Potrzebna jest także żywność, ale tylko z długimi terminami ważności.

Osoby, które udzielają schronienia uchodźcom z Ukrainy, mogą zgłaszać się do centrum pomocy przy ulicy Granicznej, celem odbioru darów dla swoich podopiecznych. Nie są do tego wymagane żadne upoważnienia, ani dokumenty.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama