Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Ukradł kartę kredytową i dokonywał nią płatności

Policjanci z Ustronia Morskiego w kilka godzin od zgłoszenia kradzieży karty ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną. W aucie zatrzymanego ujawniono skradzioną kartę płatniczą oraz woreczek z amfetaminą. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Postawiono mu zarzuty związane z kradzieżą z włamaniem na konto oraz posiadaniem narkotyków.

Do Posterunku Policji w Ustroniu Morskim zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że skradziono mu kartę płatniczą i dokonywano nią płatności. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy w postaci nagrania z miejsca gdzie doszło do kradzieży i ustalili mężczyznę, który mógł jej dokonać. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali i przesłuchali osobę podejrzaną. Mundurowi przeszukali pojazd zatrzymanego i znaleźli skradzioną kartę płatniczą. Dodatkowo, ujawnili woreczek z prawie 5 gramami amfetaminy. Ustalono, że złodziej zdążył dokonać sześciu transakcji na kwotę 280 złotych.

23-latek usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem na konto oraz posiadania substancji zabronionych. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama