Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

3 lipca 2022    |    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
3 lipca 2022    
    Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kierowcy łamali przepisy, dron wszystko rejestrował [wideo]

Policjanci z kołobrzeskiej drogówki wraz z kolegami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie prowadzili działania na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 112 i 162 i drodze krajowej nr 11 w Ustroniu Morskim. Funkcjonariusze ze Szczecina wsparli kołobrzeskich policjantów i za pomocą policyjnego drona obserwowali zachowania kierujących, by umożliwić szybką reakcję na popełnianie przez nich wykroczenia. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W niespełna 3 godziny mundurowi ujawnili 14 kierujących pojazdami, którzy nie przestrzegali przepisów ruchu drogowego.

Wszystkie wykroczenia zostały zarejestrowane za pomocą kamery drona, a kierowcy od razu zatrzymani do kontroli drogowej. Nikt nie uniknął konsekwencji. Kierowcy, którzy niezastosowalni się do znaku drogowego B-20 „STOP”, zostali ukarani 300 złotowym mandatem.

Czujne oko drona wypatrzyło także kierującego pojazdem ciężarowym, który przewoził ładunek sypki bez odpowiedniego zabezpieczenia. Karą za takie wykroczenie jest mandat w wysokości 150 złotych.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że popełnianie z pozoru "błahych” wykroczeń drogowych, może mieć tragiczne skutki. Stosujmy się do zasad i miejmy realny wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama