Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Złoty słabnie, kolejki przed kantorami

Dziś rano dolar kosztował 4,53 zł, euro 4,93 zł, a frank szwajcarski 4,92 zł. Te informacje nikogo nie napawają optymizmem, natomiast nie mogą one dziwić. W obecnej sytuacji, inwestorzy wycofują się z rynków, nie mają także zaufania do złotówki. Jeśli doliczyć do tego rosnący koszt ropy i problemy na rynkach energii, zrozumiałe jest, dlaczego waluty są tam mocne w stosunku do złotówki. Na razie niewiele pomagają także interwencje NBP. Konsekwencją tego są duże kolejki przed niektórymi kantorami. Część osób sprzedaje walutę, ale większość kupuje, bojąc się, że będzie drożej.

Warto pamiętać, że w takich sytuacjach nie warto panikować i poddawać się nastrojom rynkowym. Uważajcie również na fake newsy i informacje, których celem jest jedynie wzbudzanie paniki.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama