Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


W weekend policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących

W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali 3 kierujących, którzy swoim zachowaniem na drodze zagrażali innym użytkownikom ruchu. Pierwszy z nich – nietrzeźwy 17-latek wybrał się na przejażdżkę rowerową, za którą przyszło mu zapłacić mandat w wysokości 2 i pół tysiąca złotych. Mężczyzna prowadził mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kolejnych dwóch mężczyzn zdecydowało się wsiąść za kierownice pojazdów osobowych mając kolejno 2,2 i 0,6 promila alkoholu w organizmie. Tu konsekwencje były o wiele surowsze. Pierwszy z nich nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a drugiemu zostały zatrzymane. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, gdzie grozi im nawet do 2 lat pozbawienia wolności i długoletni zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Każdego dnia policjanci z kołobrzeskiej komendy dbają o bezpieczeństwo na drogach. Mundurowi nieustannie prowadzą intensywne kontrole kierowców i wyłączają z ruchu tych, którzy za nic mają obowiązujące przepisy, a tym samym zdrowie i życie swoje oraz innych osób.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama