Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Ceny paliw zmierzają w kierunku 8 zł za litr ON

Nawet nie zdążyliśmy zanotować, kiedy ceny paliw, a w szczególności oleju napędowego, który jest najdroższy, przekroczyły 7 zł za litr. W tej chwili, cena tego paliwa zmierza śmiało w kierunku 8 zł i to niemal na wszystkich kołobrzeskich stacjach paliw. Cena benzyny za 1 litr zatrzymała się na cenie 6,99, ale pewnie i ona zbyt długo się nie utrzyma. Za to olej napędowy ma szansę jeszcze w ten weekend przekroczyć kwotę 8 zł.

Najtaniej, nadal jest na stacji paliw Komunikacji Miejskiej. Dziś w godzinach porannych cena na tej stacji za 1 litr benzyny 95 wynosiła 6,99 zł, a 1 litr oleju napędowego kosztuje 7,63 zł.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama