Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pociąg towarowy w Porcie Kołobrzeg
W środę w godzinach wczesnoporannych do Portu Morskiego w Kołobrzegu zawitał, pierwszy od bardzo dawna, pociąg towarowy, który dostarczył pochodzące z Ukrainy ziarno kukurydzy. Jest to jeden z dwóch składów jakie przyjadą to portu w tym miesiącu. Druga dostawa spodziewana jest w okolicach 13-14 kwietnia. Łączna ilość przywiezionego ładunku wyniesie 5 tysięcy ton. Po 19 kwietnia zmagazynowana w porcie kukurydza zostanie przetransportowana drogą morską do portu w Rotterdamie.

Cała procedura transportu ładunku kukurydzy przez port w Kołobrzegu ma na razie charakter pilotażowy, niemniej jednak mamy nadzieję, że ten rodzaj ładunku zagości w naszym porcie na stałe.
 
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama