Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy Kołobrzeg będzie miał swoje reklamowe literki na deptaku ?

Temat ten poruszyliśmy w zeszłą środę podczas audycji Studio Reduta, w której rozmawialiśmy z Dariuszem Zawadzkim. Jak przypomnieliśmy jeszcze za poprzedniej kadencji to właśnie Jerzy Wolski zaproponował ustawienie dużych liter składających się na napis Kołobrzeg przy czym druga literka o była sercem. Pomysł ten niestety przepadł. Jeszcze w 2019 roku opiniował to zespół do spraw upiększania miasta. Litery miały pojawić się po prawej stronie przy wejściu na molo. Niestety wtedy trzeba było by usunąć kilka drzew. Teraz z interpelacją do Prezydent Miasta zwrócił się Dariusz Zawadzki. Literki miałyby być podświetlane, i stanowić spory ekwiwalent promocyjny dla naszego miasta. Gdzie i w jakiej formie pojawi się ten napis zapewne dowiemy się niedługo. W okolicach Kołobrzegu swoje napisy posiadają Ustronie Morskie, Rewal (zdjęcie wprowadzające), Niechorze, Mielno czy Koszalin. Czy w Kołobrzegu doczekamy się i takiej formy promocji? Szkoda, że pomysł przepadł na kilka lat.

Zdjęcie wprowadzające do artykułu pochodzi z realizacji takiego napisu dla Gminy Rewal przez firmę graffico.pl, która wyraziła zgodę na publikację zdjęcia.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama