Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeska Służba Wolontariacka  - zbiórka garnków i menażek

Kołobrzeska Służba Wolontariacka od ponad 40 dni zajmuje się wsparciem dla nowo przybyłych uchodźców z Ukrainy. Codziennie pełnione są dyżury na dworcu, asysta na hali Łuczniczka. Członkowie starają się o zaspokajanie potrzeb nie tylko rzeczowych, ale i wsparcie psychologiczne, organizację relokacji do innych krajów. Wolontariusze prowadzonymi zbiórkami już nie raz wspomagali wyjazdy darów na Ukrainę.  Planują kolejne wyjazdy, najbliższy w ten weekend m.in. do Szpitala Położniczego w Kijowie jak i żołnierzy. Aktualnie prowadzona jest zbiórka garnków, menażek oraz małych przenośnych grilli. Wolontariuszy w kamizelkach z logo można spotkać w wielu miejscach w Kołobrzegu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama