Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Co dalej z terenem po Bastionie?

Od kilkunastu miesięcy teren po byłym Bastionie stoi pusty. Odbył się na jego terenie jedynie Zlot Zimnowojenny. Przez ten czas przewijały się różne wizje tego terenu. Miejsce to znajduje się obecnie w ofercie inwestycyjnej, która skierowana jest do przedsiębiorców. Nie ma tam również miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na chwilę obecną nie ma podmiotu, który chciałby ten teren zagospodarować.  - mówi Michał Kujaczyński rzecznik prasowy prezydent miasta. Teren nie jest na sprzedaż. Traktowany jest miejska rezerwa terenowa. 40 hektarów tyle miejsca jest do zagospodarowania. Padały propozycje aby utworzyć tam parking buforowy. Ale miasto projektuje parking na Kamiennej.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama