Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ukraińska kukurydza z Kołobrzegu trafi do Holandii

Działania Zarządu Portu Morskiego pozwoliły na cykliczne prowadzenie przeładunków w kołobrzeskim porcie przy udziale transportu kolejowego. Dziś, do Portu Handlowego przybył transport 2500 ton kukurydzy z Ukrainy. To początek tego rodzaju ładunku, który obecnie będzie składowany przy nabrzeżu. Gdy będzie go odpowiednio dużo, zostanie załadowany na statek, który przetransportuje ziarno do Rotterdamu.

Ten tydzień, jeśli idzie o ładunki w kołobrzeskim porcie, zapowiada się niezwykle pracowicie. Jeszcze dziś ma wpłynąć jednostka z ładunkiem dolomitu, zaś w czwartek przybędzie ładunek wapienia. Ten sam statek następnego dnia zabierze ładunek peletu.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama