Broken Clouds

3°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Kołobrzegu pozostało tylko 10 skrzynek na listy

Wolnostojące lub zamontowane na ścianie budynku, charakterystyczne czerwone skrzynki na listy. Jak udało nam się ustalić w Kołobrzegu takich skrzynek jest 10. Na stronie poczty widnieje tylko 5 lokalizacji. Pracownicy poczty, codziennie około godziny 13 odbierają z nich listy. W innych miastach Poczta Polska usuwa skrzynki, stojące od siebie w odległości mniejszej niż 1,5 kilometra. Listonosze mieli za zadanie podliczyć, ile listów wrzucają do nich mieszkańcy. Jeżeli było ich zbyt mało (poczta nie podaje, o jaką ilość chodzi), to zapadała decyzja o ściągnięciu czerwonego pojemnika. Najczęściej w strefie uzdrowiskowej korzystają z nich turyści i kuracjusze wysyłając pocztówki z Kołobrzegu. W tej zamontowanej na Urzędzie Miasta korzystają głównie mieszkańcy.

Wysłaliśmy zapytanie do rzecznika Poczty Polskiej ile takich skrzynek znajduje się w powiecie. Przez tydzień nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi (mailowej).

Korzystacie jeszcze z takich skrzynek?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama