Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Podsumowano przebudowę ulicy Westerplatte [video]

Na nowo wyremontowanym odcinku ulicy Westerplatte prezydent Anna Mieczkowska zorganizowała konferencję prasową, na której podsumowano tą przebudowę. Wyremontowano drogę na odcinku 393 metrów. Prezydent podsumowała też dotychczasowe inwestycje drogowe. Od roku 2019 wyremontowano  5732,47 metrów na łączną kwotę 36 751 953 zł tym dofinansowanie do remontów wyniosło 8 484 137 zł.

Zakres prac na Westerplatte obejmował:
- Roboty drogowe (jezdnia, chodnik, parkingi) – 66 miejsc parkingowych
- Kanalizacja deszczowa (sieć uliczna, przykanaliki deszczowe)
- Oświetlenie (rozbudowa sieci oświetleniowej, oświetlenie terenu)
- Mała architektura (kosze na odpady)
- Sieć wodociągowa

Planowany termin zakończenia robót budowlanych został ustalony na 25 maja 2022 r. – inwestycja została zakończona przed terminem. Miasto otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości  1.250.213,- zł złotych.

Więcej w materiale wideo.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama