Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

37-latek brutalnie zgwałcił babcię
Informacja ta zelektryzowała zarówno kołobrzeskich policjantów jak i Prokuraturę w Koszalinie. 17 maja w Kołobrzegu doszło do brutalnego gwałtu na 86-letniej kobiecie. Sprawcą był 37-letni kołobrzeżanin, a prywatnie partner kobiety, której to babcię zgwałcił. Pokrzywdzona w wyniku pobicia i obrażeń spowodowanych atakiem seksualnym trafiła natychmiast do szpitala, gdzie nadal przebywa pod opieką lekarzy. Po krótkim przesłuchaniu wskazała sprawcę. Policjantom udało się go dość szybko namierzyć i aresztować. Jak mówi nam prokurator Ryszard Gąsiorowski, kobieta ma między innymi połamane żebra. Przedstawiono mu zarzuty z kwalifikacją czynu z paragrafu 197 kk punkt 1 i 4 czyli : gwałt ze szczególnym okrucieństwem, za który grozi kara od 5 do 15 lat pozbawienia wolności oraz dodatkowe za uszkodzenie ciała. Patrykowi M. przedstawiono zarzuty, ale odmówił on składania zeznań. Prokurator zawnioskował o 3 miesięczny areszt.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama